Twee kleine jongetjes spelen in ondiep water in het buitenbad van Optisport, hij is erg blij met zijn mooie zwembandjes van Liz en Wes!

Zwembad De Wildert

Zundert
Komende week zijn we helaas gesloten i.v.m. renovatie glijbaan. Vanaf zondag 15 juni zijn we weer open!

Activiteiten & Prijzen

Klik op een activiteit om de prijzen te kunnen zien.

Zwemdisco

Zwem, dans en feest mee tijdens de spetterende zwemdisco!
Afbeelding Zwemdisco

Zwemfeestje

Vier je verjaardag in het water en maak er een spetterend feest van!
Kindjes zijn blij in de horeca en steken hun handjes op.

Aqua'Varia

Een mix van onze leukste groepslessen in het water!
Vrouwen zijn vrolijk en doen een oefening met gekleurde dumbells tijdens Aqua'Varia.

Aqua'Vitaal

Dé beweegles voor ouderen die fit willen blijven en houden van gezelligheid
2 vrouwen liggen samen kletsend in het water tijdens Aqua'Therapie.

Aqua'Joggen

Verbeter je conditie en figuur op een leuke en effectieve manier
Een dame en heer van gemiddelde leeftijd zijn aan het Aqua'Joggen met een wetbelt om hun middel.

Aqua'Fit

Doe mee met deze gezellige groepsles in het water!
Oudere dame met plankje in het water.

Snorkelen

Leer snorkelen en verken de onderwaterwereld!
Een jong meisje kijkt door haar duikbril vrolijk in de camera: het is genieten hier bij Optisport tijdens het snorkelen!

Aqua'Bootcamp

Daag jezelf uit en ervaar een complete workout in en rondom het zwembad!
2 jonge meiden doen squats op de kant van het zwembad.

Blue Rangers

Ontdek diverse watersporten in teamverband, speciaal voor de echte waterratten!
Opstisport Blue Rangers

Oefenuur

Oefen samen met je kind voor zwemles, onder begeleiding van een instructeur
Een meisje krijgt privé instructies van een instructeur tijdens de Zed & Sop zwemlessen in het zwembad van Optisport.

Rooster & openingstijden

Bekijk hieronder het rooster.

De leukste en beste zwemles

Wij leren kinderen goed zwemmen op een leuke, persoonlijke en veilige manier. Check de video en neem zelf een kijkje bij onze Zed & Sop zwemles!
Meer informatie over onze zwemles

Meer informatie

Binnenzwembad
Het wedstrijdbad (28,5°C ) is 25x12,5 meter en heeft vijf banen. De bodem is verstelbaar. Je kunt hier banenzwemmen, maar er zijn ook zwemlessen en sportlessen voor zowel kinderen als volwassenen. Het recreatiebad is een subtropisch zwembad, met een heerlijke temperatuur van 31°C. Kom jij ook genieten van onze whirlpool, bruisbank, jetstream, waterelementen en de 32 meter lange glijbaan? Een sportief uitje voor het hele gezin!

Buitenzwembad
Als het lekker weer is, kun je bij ons komen zwemmen en spelen in het buitenbad. Het grote buitenzwembad heeft een oppervlakte van 530 m²: groot genoeg dus voor iedereen. De enorme ligweide van 5160 m² heeft ook speeltoestellen en een buitenterras met parasols. Tijdens het buitenbadseizoen is De Wildert een heerlijke plek om verkoeling te zoeken voor alle mensen uit de gemeente Zundert. Je merkt het al meteen als je hier je handdoek neerlegt: dit voelt als vakantie!



Horeca
Onze horeca is meer dan ‘gewoon’ een kantine. Hier kun je weer even helemaal opladen. Wij hebben 60 zitplaatsen. Het horecagedeelte in het zwembad beschikt daarnaast nog eens over 70 zitplaatsen. We staan graag voor je klaar met ons diverse aanbod eten en drinken.

  • Veelzijdig en modern zwembad
  • Binnen- en buitenzwembad
  • Ruime horeca met zicht op het zwembad
  • Heerlijk buitenterras in een groene omgeving
  • Gratis parkeren

Contact

Zwembad De Wildert

Wildertsedijk 61, 4881 ET Zundert

Open in Google maps

Telefoonnummer 076-5971117
E-mailadres [email protected]

Openingstijden receptie

Maandag 07:30 - 22:00
Dinsdag 15:30 - 22:00
Woensdag 07:00 - 21:00
Donderdag 09:00 – 22:00
Vrijdag 08:30 - 19:15
Zaterdag 09:30 –16:00
Zondag 09:00 – 16:00