Zwemtechniek & Conditie
Bronbad De Lockhorst, Sliedrecht

Kies een locatie om rooster of prijzen te zien
Donderdag 4 juni zal de volwassen zwemles niet door gaan, tevens zal de Aqua'Fit groep niet door gaan, zij kunnen wel in de ochtend mee doen met de Aqua'Vitaal groep.

In het kort

  • Begeleiding op maat
  • Conditie & techniek
  • Hoger niveau

Zwemtechniek verbeteren en word een pro!

Duik dieper in de wereld van zwemmen en verfijn je zwemtechniek. Deze les is speciaal ontworpen voor ervaren zwemmers die hun prestaties naar een hoger niveau willen tillen. Waar liggen verbeterpunten en welke zwemslagen verdienen extra oefening?

Onze gespecialiseerde trainers zullen je helpen om je slag te perfectioneren, je efficiëntie te verhogen en je uithoudingsvermogen te vergroten en maken gebruik van verschillende techniek- en coördinatieoefeningen die ook in de topsport worden toegepast. Streef naar snellere tijden en verhoogde kracht in het water!

Leer zwemmen als een pro met deze techniektraining

  • Persoonlijke begeleiding op maat
  • Ervaring met zwemmen is vereist
  • Onder begeleiding van een deskundige zweminstructeur

Zwemtechniek & Conditie bij optisport Zwemtechniek & conditie tabel met intensiteitsmeter.

Bekijk onze prijzen

Rooster & openingstijden

Contact

Bronbad De Lockhorst

Sportlaan 1, 3364 AT Sliedrecht

meer informatie over deze locatie

Open in Google maps

Telefoonnummer 0184-412518
E-mailadres [email protected]