Bruiloften bij De Parel

Uw bruiloft full service in De Parel vieren

De mooiste dag onder een mooi dak!

De trouwdag is voor veel bruidsparen een heen en weer gereis tussen trouwlocatie, restaurant en feestzaal. Bij De Parel vindt u alles op één locatie!

Van een gezellig intiem bruiloftsfeest tot imposant feest tot wel 1000 gasten. Dit kan fullservice, maar u kunt ook uw bruiloft organiseren met uw eigen catering, decoratie en techniek.

De Parel is meer dan zomaar een gezellige feestruimte.

Gebouwd als een bunker wordt de geluidshinder voor omwonenden maximaal beperkt. Hiernaast maken de gesloten ruimten het, door hypermoderne klimaatbeheersing, mogelijk de gasten een optimale luchtkwaliteit en temperatuur te bieden.

Zoekt u ook een locatie waarbij huwelijksplechtigheid, diner én feest onder één dak mogelijk is, neemt u dan contact op met De Parel en verbaas u over de mogelijkheden en de prijs.

Regelt u liever zelf veel zaken voor uw feest tot catering toe?

Meer informatie over het huren van feestzalen met eigen catering vindt u hier.

Marokkaanse bruiloft

Bij een Marokkaans huwelijksfeest worden vrouwen en mannen vaak afzonderlijke feestruimten aangeboden. Voor een feest tot 400 gasten is dit binnen De Parel de theaterzaal van 300 m², eventueel vergroot met de podiumzaal van 100 m² en het sportcafé van 100 m².

De feestruimten worden door ons voorzien van het gewenste meubilair. Dit zijn vaak ronde tafels en stackchairs. U verzorgt zelf de cateraar of decorateur die gebruikmaakt van onze professionele keuken. Vaak wordt de keuken uitgebreid met extra afzetruimte voor de vele schalen met zoet en fruit.

Zalen voor Marokkaanse bruiloften

De Parel biedt alle mogelijkheden om uw Marokkaanse bruiloft te organiseren.

Als feestlocatie is De Parel zeer geschikt. Hiernaast bieden wij de mogelijkheid om zelf uw catering te laten verzorgen. Wij stellen hiervoor onze volledig ingerichte professionele keuken ter beschikking.

De voordelen:

• Makkelijk bereikbare locatie centraal gelegen tussen Antwerpen, Rotterdam, Breda en Roosendaal
• Grote groepen zijn welkom
• Keuze uit verschillende zalen
• Meubilering en inrichting naar keuze
• De mogelijkheid uw eigen catering en decoratie te laten verzorgen
• Professionele kinderbegeleiding en activiteitenplan
• Professionele theatertechniek, prachtig licht en geluid, aanwezig
• Ruime parkeergelegenheid
• Optimale klimaatbeheersing

Turkse bruiloft

Een Turks huwelijksfeest vindt meestal plaats in één grote ruimte. Bij feesten tot 250 zitplaatsen wordt het gebruik van de theaterzaal geadviseerd. Bij feesten waarbij meer dan 250 gasten gaan zitten aan tafels, biedt De Parel haar sporthal aan. Deze kan desgewenst in delen worden gehuurd van 550 m², 750 m² of 1100 m².

De sporthal wordt voorzien van backdrop, zwarte wandgordijnen, tapijt, plafond en techniek. Hiermee wordt de hal gemodificeerd naar een immense feestzaal. De Parel beschikt over voldoende theatertechniek om de sfeer in de zalen feestelijk te maken.

Zaal voor Turkse bruiloft

De Parel biedt alle mogelijkheden om uw Turkse bruiloft perfect te organiseren.

Als locatie voor feesten waarbij veel gasten verwacht worden, is De Parel zeer geschikt.

De voordelen op een rijtje:

• Goede locatie tussen Antwerpen, Rotterdam, Breda en Roosendaal
• Grote groepen zijn welkom
• De mogelijkheid uw eigen catering, decoratie en artiesten te verzorgen