Abonnementen verkoop Oosterbosbad
Algemene informatie abonnementen verkoop
De abonnementen zijn online beschikbaar van 1 april 2026 tot en met 31 mei 2026. Na 31 mei 2026 worden er geen abonnementen meer verkocht; enkel badenkaarten of losse toegangsbewijzen zijn dan nog verkrijgbaar.
Gedurende de openingstijden kunnen de abonnementen ook aan de receptie van het Oosterbosbad worden aangeschaft. Losse toegangsbewijzen en badenkaarten zijn zowel online als aan de kassa te koop.
Hoe schaf ik online een abonnement aan?
E-mailadressen
Ons systeem staat niet toe dat meerdere leden met hetzelfde e-mailadres worden aangemeld bij een online aankoop. Wilt u een abonnement voor uw kind of familielid aanschaffen? Dat is online niet mogelijk onder één e-mailadres. Gebruik in dat geval een ander e-mailadres of maak een nieuwe aan.
Nieuwe klanten
- Bezoek de website: Ga naar de officiële website van het Oosterbosbad:
https://www.optisport.nl/buitenbad-het-oosterbosbad-barneveld
- Navigeer naar prijzen: Klik op de sectie 'Activiteiten & Prijzen' om het actuele aanbod en de tarieven te bekijken.
- Selecteer een abonnement: Klik onder het kopje 'Abonnement' op 'Online kopen' om naar de bestelomgeving te gaan.
- Gegevens en betaling: Vul uw persoonlijke gegevens in en voltooi de betaling.
- Pasfoto: Voeg een pasfoto toe via de Optisport-app. Dit is verplicht voor persoonsgebonden abonnementen.
- Het abonnement dat je hebt afgesloten, staat nu op je account. Als je een Optisport-pasje aan dit account hebt gekoppeld, is het abonnement automatisch aan dit pasje verbonden. Heb je geen pasje, dan kun je in de app de QR-code gebruiken die in je account zichtbaar is.
Download de Mijn Optisport-app via de App Store (iPhone) of Google Play (Android).
Ik ben al lid bij de Veluwehal of de Heuvelrand
- Log in op de Optisport-app: Open de Mijn Optisport app en log in met uw accountgegevens.
- Selecteer de vestiging Het Oosterbosbad: Schakel binnen de app naar 'Het Oosterbosbad'. Ga hiervoor in de app rechtsboven naar 'Wijzig vestiging'. Selecteer hier in de lijst “Optisport het Oosterbosbad”
- Sluit een nieuw abonnement af: Ga naar 'Menu' en kies voor “Abonnementen”. Klik op "Nieuw abonnement afsluiten". Klik op de blauwe pijl naar "Buitenbad". Klik op "Bestellen +", Klik op "Bevestigen (er is geen kortingscode), klik op "Naar je gegevens". Accepteer de algemene voorwaarden en klik op "Afronden". Kies iDeal/WERO en klik op "Afronden".
- Pasfoto: Vergeet niet een pasfoto toe te voegen in de app.
- Het abonnement dat je hebt afgesloten, staat nu op je account. Als je een Optisport-pasje aan dit account hebt gekoppeld, is het abonnement automatisch aan dit pasje verbonden. Heb je geen pasje, dan kun je in de app de QR-code gebruiken die in je account zichtbaar is.
Mijn kind zit of heeft na 2023 op zwemles gezeten bij de Veluwehal of de Heuvelrand
In dat geval is uw e-mailadres waarschijnlijk al bij ons bekend. Wij verzoeken u op het account van uw kind in te loggen en hier de thuis vestiging te wijzigen naar het Oosterbosbad. Mocht inloggen alsnog niet mogelijk zijn stuur dan een email naar:[email protected]
Wij ondernemen vervolgens de benodigde stappen om de abonnementen voor u gereed te maken. U wordt daarna per e-mail op de hoogte gehouden van de vervolgstappen.
KLIK HIER voor de Online bestelstraat van het Oosterbosbad
TIP: Op drukke (warme) dagen kan het voorkomen dat er een rij bij de kassa staat en dat abonnementen tijdelijk niet aan de balie verkrijgbaar zijn koop uw abonnement daarom bij voorkeur online of op een rustiger moment.
Contact
Buitenbad Het Oosterbosbad
Mr. Meester Troelstraat 20, 3771 XL Barneveld