Nieuw kassassysteem Almere

Almere

Zwembad Almere Poort gaat over in de week van 7 augustus, Almere Stad in de week van 14 augustus en De Vrijbuiter in de week van 21 augustus.
 

Met de komst van het nieuwe kassasysteem krijgen we ook te maken met een nieuw online platform genaamd ‘Mijn Optisport’. In ‘Mijn Optisport’ kun je onder andere:

  • Persoonlijke gegevens beheren
  • Een abonnement en of 12/25 bezoekenkaart kopen en verlengen
  • Activiteiten / lessen bekijken, reserveren en betalen.
     

Voordeel van het nieuwe systeem is dat we de zwembaden aan elkaar kunnen koppelen. De receptioniste hoeft dan niet meer in te loggen bij het andere zwembad of gegevens op te schrijven.

Voor de maandkaarten banenzwemmen en banenzwemmen + aquafitness zijn er wel veranderingen. De maandkaart wordt een maandabonnement en loopt altijd van de 1e tot de laatste van de maand daarnaast is er een opzegtermijn van een maand. Een memo met meer uitleg ligt bij de recepties van de zwembaden.

In de maanden juli augustus is het niet mogelijk om een maandkaart aan te schaffen. Dit vanwege de overgang naar het nieuwe kassasysteem, maar ook omdat er onderhoud is in alle drie de zwembaden waardoor we een aantal weken ook gesloten zijn. Vanaf 1 september is het weer mogelijk om een maandabonnement aan te schaffen.
 

Voor een soepele overgang is het erg belangrijk dat wij over de juiste e-mailadressen beschikken van alle bezoekers met een 12/25 bezoekenkaart. Indien jouw e-mailadres nog niet bij ons bekend is, dan zouden wij het heel fijn vinden als je deze komt doorgeven bij de receptie.
 

Wij proberen je zo goed mogelijk op de hoogte te houden van alle nieuwe ontwikkelingen. Een nieuw systeem is in het begin altijd even wennen, maar dat gaat helemaal goed komen.