Kies een locatie om het rooster of prijzen te zien



Let op! Op Pasen en Paasmaandag (20 en 21 april) zal ons zwembad gesloten zijn! Brasserie De Kantine blijft wel open onder gewijzigde openingstijden!
In het kort
- 45 minuten
- Gem/hoge intensiteit
- Ondiep water
Aqua'Power | Een fanatieke groepsles in ondiep water
Deze groepsles is een workout in ondiep water waarbij je onder begeleiding van een gediplomeerd instructeur op je eigen niveau traint. Actief bewegen op muziek zorgt voor een extra energieboost! Tijdens de les gebruik je dumbells, flexibeams en beendrijvers en werk je aan je lenigheid, uithoudingsvermogen, spierkracht en coördinatie. Na het conditionele gedeelte met leuke oefeningen train je de afzonderlijke spiergroepen opnieuw. De training wordt afgesloten met een cooling-down.
Krijg een extra energie boost!
- Train in een gezellige groep op je eigen niveau
- Inclusief gebruik van materialen zoals dumbells, flexibeams en beendrijvers
- De opzwepende muziek zorgt voor extra motivatie en kracht
- Onder begeleiding van een gediplomeerde en enthousiaste instructeur
- Bij al onze Aqua'Groepslessen is het mogelijk om één uur voor, en één uur na de les gebruik te maken van alle faciliteiten die op dat moment voor publiekelijk gebruik geopend zijn
* eenmalige paskost €5 - pasje te verkrijgen aan de receptie.
Interesse? Vraag een gratis proefles aan via de deze link!

