Tijdens de groeples Aqua'Power hebben drie dames onzettend veel plezier en maken ze krachtige bewegingen. De groeples bij Optisport wordt wekelijks georganiseerd.

Zwembad De Bloesem

Kapelle

Activiteiten & Prijzen

Klik op een activiteit om de prijzen te kunnen zien.

Oefenuur

Oefen samen met je kind voor zwemles, onder begeleiding van een instructeur
Een jongetje in een Avonturierzwemvest geniet samen met zijn mama van het water in het zwembad van Optisport, tijdens het Oefenuur zwemmen.

Aqua'Fit

Doe mee met deze gezellige groepsles in het water!
Fit in het water

Aqua'Varia

Een mix van onze leukste groepslessen in het water!
Drie vrouwen staan in het water en doen oefeningen met materialen tijdens een leuke les AquaVaria in het zwembad van Optisport.

Aqua'Vitaal

Dé beweegles voor ouderen die fit willen blijven en houden van gezelligheid
Samen sporten bij Optisport in het zwembad is gezellig, en goed voor lichaam en geest: dat weten deze twee zwemmende dames maar al te goed.

Zwemdisco

Zwem, dans en feest mee tijdens de spetterende zwemdisco!
Groep kinderen zijn aan het spelen tijdens de zwemdisco op een mat.

Zwemfeestje

Vier je verjaardag in het water en maak er een spetterend feest van!
Kindjes zijn blij in de horeca en steken hun handjes op.

Snorkel­feestje

Geef een uniek verjaardagsfeestje en ontdek samen de magie van snorkelen!
Op de rand van het zwembad zitten vijf kinderen en in het water ligt een instructeur tijdens een snorkelfeestje. De kinderen krijgen zwemles in het snorkelen.

Rooster & openingstijden

Bekijk hieronder het rooster.

De leukste en beste zwemles

Wij leren kinderen goed zwemmen op een leuke, persoonlijke en veilige manier. Check de video en neem zelf een kijkje bij onze Zed & Sop zwemles!
Meer informatie

Meer informatie

Zwembad
Sportcentrum De Bloesem heeft een modern zwembad met zes banen, beweegbare bodem en scheidingswand. Dit zwembad is geschikt voor diverse zwemactiviteiten. Denk aan zwemlessen, banenzwemmen, groepslessen en recreatief zwemmen. We organiseren veel verschillende activiteiten in het zwembad, voor jong en oud. Voor mindervaliden hebben we extra faciliteiten zodat iedereen veilig in en uit het water kan.

Horeca
De Bloesem is naast een sportcentrum ook een ontmoetingsplek. Onze horeca is daarmee zoveel meer dan een gewone kantine! Voor, tijdens of na het sporten kun je hier altijd terecht voor een gezellig kopje koffie. Ook is het een fijne plek om te zitten tijdens de zwemles van je kind (eren): je kijkt vanuit je stoel zo op het bad.

  • Veelzijdig en modern sportcentrum
  • Toegankelijk voor mindervaliden
  • Gratis parkeren

Contact

Vroonlandseweg 45, 4421 BW Kapelle

Open in Google maps

Telefoonnummer 0113-342827
E-mailadres [email protected]
Openingstijden

Openingstijden

Maandag 07:15-21:30
Dinsdag 10:15-19:00
Woensdag 07:15-21:15
Donderdag 07:15-17:15
Vrijdag 07:15-20:00
Zaterdag 08:30-14:15
Zondag 08:30-12:30